top of page
Lillede maagia ja Dior avavad selle kevade Keila-Joa lossis
Lillede maagia ja Dior avavad selle kevade Keila-Joa lossis

N, 21. märts

|

Keila-Joa

Lillede maagia ja Dior avavad selle kevade Keila-Joa lossis

Keila-Joa lossi saalide lõhnav kevadine lilleaed luuakse selleks näituseks ("Lillede maagia ja Dior"), florist Tatjana Tridvornova poolt. Sajad tulbid, hüatsindid, nartsissid ja roosid täidavad lossi saalide kevadise lõhnaga. Kevadine pööripäev saabub tõeliselt kunstiteosena, mille eesmärk on üllat

Time & Location

21. märts 2024, 19:00 – 31. märts 2024, 23:00

Keila-Joa, Keila-Joa, 76701 Harju County, Estonia

About the event

Keila-Joa lossi saalide lõhnav kevadine lilleaed luuakse selleks näituseks ("Lillede maagia ja Dior"), florist Tatjana Tridvornova poolt.

Sajad tulbid, hüatsindid, nartsissid ja roosid täidavad lossi saalide kevadise lõhnaga.  Kevadine pööripäev saabub tõeliselt kunstiteosena, mille eesmärk on üllatada, inspireerida ja kõnetada kõiki, kes otsustavad tulla Keila-Joa lossi märtsi teisel poolel (21-31.märts).

Maailmakuulus florist Tatjana Tridvornova valmistab erilise kingituse kõigile näituse külastajatele.  See on  Dior`i LILLEKLEIT, mis on valmistatud moemaja lilleliste mustreid ja traditsioone arvestades. Kleit on valmistatud kunsti objektina, milles saate fotot teha. Iga üks külastaja saab olla kaunis lillehaldjas.

See ei ole lihtsalt KLEIT – see on maagiline kunstiteos, milles on kasutatud originaal-kangast ja värve. Graatsilised jooned ja rafineeritud toonid, mis on inspireeritud DIOR moemaja parimatest lillelistest mustritest. See kõik muudab kleiti tõeliseks kunstiliseks meistri-teoseks. Iga lill, iga kroonleht, iga detail on läbi mõeldud ja tehtud suure armastusega Tatjana Tridvornova ning meeskonna poolt. Lillekleidi fototsoonist saab koht, kus külalised saavad sukelduda ilu- ja lillemaagia maailma. Selles lillelises keskkonnas saavad kõik külalised osa muinasjutust, kus iga hetk jäädvustatakse fotodele.

Florist Tatjana Tridvornova lillekleidid pole mitte ainult ilu, vaid ka võimalus muutuda tõeliseks ise LILLEHALDJAKS.

Isegi kõige lihtsam inimene,  muutub ainulaadseks ja eriliseks, kui ta ümbritsetud selle lillelise ja kevadise atmosfääriga.

Keila-Joal on koht, kus reaalsus sulandub lillelise maagiaga ja iga hetk muutub unustamatuks ja ainulaadseks.

See kevad saabub palju päikesepaistelisem ja lillelisem!

Kohtume 21-31. märtsil Keila-Joa lossi kevadises aias.

Tavapileti hind Lillede maagia ja Diori ajal on 20€/inimene.

Pileteid on võimalik osta ka lossis kohapeal!

Näitus on avatud 21-31.märts igapäev kell 11.00-18.00

* Juhime tähelepanu, kui lossis toimub eraüritus, siis ei ole võimalik näitust külastada

Share this event

bottom of page