top of page
Jõulumuusika festival ''Kirikupühad Maarjamaal''
Jõulumuusika festival ''Kirikupühad Maarjamaal''

L, 06. jaan

|

Keila-Joa

Jõulumuusika festival ''Kirikupühad Maarjamaal''

Hubane salongiõhtu, kus saab kuulda lisaks sädelevalt kaunile muusikale ka jutustusi esitatavatest muusikapaladest, nende saamisloost ja tähendusest muusikuile. Naudi endiste aegade stiili ja elegantsi, mõnusat salongikohvikut ning meie suurepäraseid muusikuid.

Time & Location

06. jaan 2024, 19:00 – 21:00

Keila-Joa, Pargi alle 5, Keila-Joa, 76701 Harju maakond, Estonia

About the event

Jõulumuusika festival KIRIKUPÜHAD MAARJAMAAL

1. detsember 2023 – 6. jaanuar 2024

Kauni muusikaga imeline jõuluaeg kirikutes, mõisates ja muusikasalongides üle Eesti.

Parim kingitus endale, pereliikmele, armsale sõbrale, töökaaslasele on elamus pühademuusikast kaunites ajaloolistes hoonetes.

Kolmekuningapäev

L, 6. jaanuar 2024 kell 19 Keila-Joa  loss Schloss Fall, Keila kihelkond, Harjumaa

KULDNE KLASSIKA

Klassikatähed Marcel Johannes Kits (tšello) ja Sten Heinoja (klaver)

Ajaloolise mõisalossi ballisaali pühadesära lummuses saab nautida kuldse klassika särisevat gurmeed rahvusvaheliselt väga kõrgelt tunnustatud Eesti parimate noorte tippmuusikute esituses. Hubane salongiõhtu, kus saab kuulda lisaks sädelevalt kaunile muusikale ka jutustusi esitatavatest muusikapaladest, nende saamisloost ja tähendusest muusikuile. Naudi endiste aegade stiili ja elegantsi, mõnusat salongikohvikut ning meie suurepäraseid muusikuid.

PILETID: 35 €

Saadaval Piletilevis 

https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/klassika/kuldne-klassika-joulumuusika-festival-kirikupuhad-maarjamaal-411219/

Corelli Music rõõmustab publikut juba 14. korda aastal 2010 alanud jõulumuusika festivaliga „Kirikupühad Maarjamaal“. See kestab kogu pika pühadekuu alates 1. advendist läbi jõuluootuste ja pidulike aastalõpu suurkontsertide kuni kolmekuningapäeva ja õigeusu jõuludeni jaanuari alguses. „Kirikupühad Maarjamaal“ patroon on EELK peapiiskop, Eesti Kirikute Nõukogu president Urmas Viilma. Festivali tunnustas Euroopa Festivalide Assotsiatsioon kvaliteedimärgiga „EFFE Label 2017-2018“.

Korraldaja: Corelli Music

www.corelli.ee

www.facebook.com/corellimusic

PILETID: Piletilevis, Circle K-s ja võimalusel tund enne algust kohapeal

*Sooduspiletid (mõisates piiratud hulgal): pensionär, õpilane, üliõpilane, õpetaja, puudega inimene ja tema saatja, Eesti Interpreetide Liidu liige

Share this event

bottom of page